Ferie już za nami...

Submitted by admin on śr., 02/27/2013 - 12:24

Ferie w Gminnej Bibliotece Publicznej i Gminnym Ośrodku Kultury we Wróblewie to już  historia.

Od poniedziałku do piątku przez dwa tygodnie dzieci chętnie przekraczały nasze progi.

Uczestniczyły  w różnorodnych zajęciach. Przedstawiały fantazje zimowe za pomocą sznurka, wycinanki, malował farbami, wykonywały wazoniki.
Interesujące prace powstały z kółkowego orgiami. Wiele przyjemności przyniosło dzieciom wykonywanie pingwinów, lalek z plastikowych butelek i resztek materiałów oraz gospodarstwa z plasteliny.

Były też gry planszowe i zajęcia ruchowe.

Największą atrakcją był konkurs plastyczny „Rok Tuwima”. Dzieci czytały wybrane wiersze, następnie wykonywały do nich ilustracje. Uczestnicy otrzymali dyplomy i czekoladowe nagrody.

Oczywiści nie mogło zabraknąć zajęć komputerowych. Często też przygrywała nam orkiestra dęta.

Wszystkie zajęcia przebiegały w miłej i wesołej atmosferze.