WYPRAWKI CZYTELNICZE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Submitted by redaktor on pt., 10/30/2020 - 11:08

Miło nam poinformować, że  rozdajemy już wyprawki czytelnicze w ramach projektu "Mała Książka – Wielki Człowiek". Przypominamy, że jest to projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym i realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii we współpracy z bibliotekami publicznymi. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich rodziców dzieci w wieku 3-6 lat (roczniki 2014-2017) do odwiedzenia Biblioteki i wzięcia udziału w tej ogólnopolskiej kampanii. Wyprawki otrzymają dzieci już zapisane do biblioteki, jak i zupełnie nowi mali czytelnicy.

Dziękujemy Pani Dyrektor Annie Musielak ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wągłczewie oraz Pani Renacie Łuszczek ze Szkoły Podstawowej w Słomkowie Mokrym za przystąpienie do projektu "Mała Książka - Wielki Człowiek" i podjęcie współpracy z naszą Biblioteką:)

Wyprawki czekają na najmłodszych czytelników w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie. Zapraszamy