Rozstrzygnięcie konkursu "PISANKA WIELKANOCNA"

Submitted by redaktor on pon., 04/04/2022 - 11:39

Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie pragnie poinformować, że gminny konkurs "Pisanka wielkanocna", został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni, rozbudzanie kreatywności uczestników, upowszechnianie i pielęgnowanie tradycji związanych z Wielkanocą oraz integracja lokalnej społeczności z Biblioteką.

Zadanie uczestników polegało na przygotowaniu pisanki w formie przestrzennej, dowolną techniką.

Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wróblew. Otrzymaliśmy aż 64 prace uczniów:  SP we Wróblewie, SP w Słomkowie Mokrym, SP im. Władysława Stanisława Reymonta w Charłupii Wielkiej, SP im. Tadeusza Kościuszki w Wągłczewie, które były oceniane w 3 kategoriach wiekowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, za ciekawe pomysły i kreatywność.

O odbiorze nagród poinformujemy telefonicznie lub mailowo (po odbiór nagród zapraszamy od 11.04.2022r.).

Poniżej zamieszczamy listę nagrodzonych uczestników.

Lista laureatów