Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego "Moja Mała Ojczyzna"

Submitted by redaktor on pt., 12/13/2019 - 11:39

W dniu 10 grudnia 2019 roku odbyło się podsumowanie zorganizowanego przez Bibliotekę konkursu podczas obchodów 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie. Oprawą muzyczną dla tego wydarzenia były występy wokalne. Zaśpiewały dla nas dwie wokalistki: Inez Wysoczyńska oraz Magdalena Kozica, uczennica Gminnego Ośrodka Kultury we Wróblewie.  Mogliśmy również posłuchać dwóch zespołów wokalnych prowadzonych przez Panią Halinę Cembrzyńską-Mamos: „Oto My” oraz „Pika My”, który jest  zespołem dziecięcym.

Po występach wokalnych autorzy wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymali nagrody przygotowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną we Wróblewie. Młodym plastykom gratulował również Wójt Gminy Wróblew Tomasz Woźniak, który uświetnił swą obecnością uroczystość
i dokonał wręczenia nagród.

Laureaci konkursu