Plebiscyt na najlepszą bibliotekę

Submitted by redaktor on pon., 05/06/2024 - 09:01
Plebiscyt na “Najlepszą bibliotekę w Polsce” Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie bierze udział w plebiscycie „Najlepsza biblioteka w Polsce”. Pomóż naszej bibliotece wygrać pakiety książek📚.
Plebiscyt organizuje portal Granice.pl. To polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 25 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach serwisu tysiące czytelników codziennie odnajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą, filmem, serialem i popkulturą.
W ciągu najbliższych miesięcy czytelnicy z całej Polski mogą oddawać głosy na ulubioną bibliotekę w bezpłatnym internetowym głosowaniu. Książnica, która zdobędzie największą liczbę głosów, zyska wyjątkowy tytuł „Najlepszej biblioteki w Polsce”, a także pakiet nowości wydawniczych ufundowany przez partnerów serwisu Granice.pl.
Za namową naszych oddanych czytelników zgłosiliśmy Gminną Bibliotekę Publiczną we Wróblewie do wyścigu o tytuł “Najlepszej biblioteki w Polsce”. Wierzymy, że mamy szansę otrzymać książki dla Was!!!👍
Bardzo liczymy na Wasze głosy, które można oddawać codziennie do 21 czerwca 2024 roku wchodząc na link: https://www.granice.pl/biblioteki
Jak głosować?
Każdy czytelnik może zagłosować tylko na jedną bibliotekę dziennie.
Głosować można codziennie do 21 czerwca 2024.
Aby oddać głos, należy wpisać miejscowość, w którym znajduje się wybrana biblioteka, a następnie kliknąć przycisk „Głosuję” obok nazwy wybranej biblioteki.
Zachęcamy Państwa do aktywnego działania i oddawania głosów na naszą bibliotekę