Laureaci konkursu czytelniczego "Najaktywniejszy czytelnik roku 2012/2013"

Submitted by admin on śr., 07/10/2013 - 12:15

Dni Gminy Wróblew (7lipca) były okazją do wręczenia nagród w konkursie czytelniczym „Najaktywniejszy czytelnik Roku 2012/2013”, które przypadły: I - miejsce  Agnieszce Olejniczak i Annie Łuklasiewicz, II - miejsce Kubusiowi Dawidukowi i Natalii Adamczewskiej, III - miejsce Agnieszce Piotrowskiej i Karolinie Kropacz.

Plastyczka Paulina Stępkowska malowała dzieciom tatuaże na twarzy, a pani Mariola Pośpiech czeszała wymyślne fryzury najmłodszym mieszkańcom gminy Wróblew.

Gminne święto było też okazją do rozdania folderów pt. "Gmina Wróblew", opracowanych przez naszą Bibliotekę i gadżetów: długopisów, reklamówek i balonów z logo gminy.

Biblioteka jako instytucja wspiera tworzące się Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet Gminy Wróblew. W związku z tym kobiety wystawiły swój nagrodzony przez Natura FOOD w Łodzi regionalny produkt "Kotlety ziemniaczane z kwaszoną kapustą po wróblewsku" autorstwa pani Marii Focht ze Słomkowa Mokrego.

Wspaniała pogoda i program imprezy, a przy tym  świetna zabawa spawiły, że Dni Gminy Wróblew 2013 należały do wyjątkowych.