Wycieczka seniorów

Submitted by redaktor on pon., 04/22/2024 - 11:39

W dniu 13 kwietnia grupa seniorów i przyjaciół Klubu Seniora wzięła udział w wycieczce zorganizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną we Wróblewie. Zwiedziliśmy wnętrza Pałacu w Wilanowie oraz spacerowaliśmy alejkami przypałacowego ogrodu. Kolejnym punktem wycieczki było Centrum Folkloru Polskiego "Karolin" w Otrębusach. Wieczór zakończyliśmy śpiewająco i tanecznie. Uczestnicy wycieczki dali się porwać magii zespołu "Mazowsze".

Pisanka Wielkanocna!

Submitted by redaktor on czw., 04/11/2024 - 14:57

Dziś w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu pt. ,,Pisanka Wielkanocna”. Do konkursu zgłoszono 57 prac w dwóch kategoriach wiekowych.

WIOSENNE NOWOŚCI!

Submitted by redaktor on czw., 03/28/2024 - 13:11

Z okazji wiosny i zbliżającej się Wielkanocy na półkach Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie pojawiły się nowości! Obyczajówki, kryminały czy następne części ulubionych serii czekają na wypożyczenie! Mamy również coś dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów oraz matur:) Serdecznie zapraszamy!