Spotkanie autorskie z ANIELĄ WILK

Submitted by redaktor on wt., 01/25/2022 - 14:54

W dniu 24 stycznia 2022 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie odbyło się spotkanie autorskie z Anielą Wilk.

To pseudonim sieradzkiej pisarki, debiutującej w 2019 roku powieścią „1000 pierwszych szeptów”. „- Większość powieści sensacyjnych piszą mężczyźni i kierują je do męskiego odbiorcy. Pomyślałam, by stworzyć powieść sensacyjną pisaną z myślą o kobietach. Taką „Szklaną pułapkę”, którą przecież oglądamy w telewizji co roku, ale dla kobiet” – mogliśmy usłyszeć od Anieli Wilk na temat jej kolejnych powieści Figurantka i Ryzykant. We wrześniu 2021 roku debiutowała powieścią w nurcie New Adult – „Eter”. W dorobku autorki znajdują się też inne powieści, a wszystkie nasi czytelnicy mogą znaleźć  za pólkach Biblioteki.

W spotkaniu wzięli udział czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie. Rozstrzygnięty został konkurs na „Najlepszego Czytelnik 2021 Roku”. Była kawa, dobre ciacho, owoce, sporo uśmiechu i super atmosfera. Rozmawialiśmy o książkach, o pisaniu, o księgarni i literackiej pasji. Pisarka opowiedziała jak powstaje książka, jak wygląda proces wydawniczy i twórczy, skąd czerpie pomysły. Uczestniczy spotkania mogli nabyć książki z dedykacją i autografem Anieli Wilk.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Regulamin konkursu.docx