Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Wróblew moich marzeń"

Submitted by admin on śr., 12/18/2013 - 11:34

Rozstrzygnięto konkurs pt. Wróblew moich Marzeń”
zorganizowany przez Urząd Gminy Wróblew
 i Gminną Bibliotekę Publiczną we Wróblewie.

Na konkurs wpłynęło 29 prac.

Komisja w składzie: Maria Strózik (przewodnicząca),  Paulina Stępkowska (członek), Elżbieta
Pawłowska (członek), Lilanna Drytkiewicz (członek) wybrała w każdej kategorii wiekowej prace:

I kategoria wiekowa
 (uczniowie szkół podstawowych klasy I – III):

I miejsce – Eryk Klimczak (szkoła podstawowa w Charłupi Wielkiej) ; Gabrysia Jackowska (szkoła podstawowa w Wągłczewie)

II miejsce –  Marika Niewczas (szkoła podstawowa w Wągłczewie)

III miejsce – Joanna Małecka (szkoła podstawowa w Wągłczewie) ; Karola Sarnacka (szkoła podstawowa w Wągłczewie) ; Katarzyna Barańska (szkoła podstawowa w Wągłczewie)

II kategoria wiekowa
(uczniowie szkół podstawowych klasy IV – VI)
:

I miejsce – Patryk Glinkowski (szkoła podstawowa w Wągłczewie)

II miejsce – Klaudia Mielczarek (szkoła podstawowa w Wągłczewie), Izabela Likońska  (szkoła podstawowa w Słomkowie Mokrym)

III miejsce  - Karolina Kropacz (szkoła podstawowa w Charłupi Wielkiej).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 16 grudnia 2013 r. o godz. 10.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie. Nagrody i dyplomy laureatom wręczał Wójt Gminy Wróblew Tomasz Woźniak. Pozostałe dzieci otrzymały dyplomy i słodki upominek za wzięcie udziału w konkursie.

Na zakończenie wszyscy obejrzeli wystawę pokonkursową.

Dzieciom i nauczycielom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.