Od 4 maja br. zapraszamy do biblioteki...

Submitted by redaktor on pt., 05/01/2020 - 17:40

Szanowni Czytelnicy!

Cieszymy się, że mamy możliwość wznowienia działalności od 4 maja br. Oczywiście będą obowiązywały pewne ograniczenia dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Użytkownicy korzystający z biblioteki powinni mieć maseczki i rękawiczki.

Prosimy o wcześniejsze umawianie się telefoniczne lub mailowe wizyty na konkretna godzinę, aby uniknąć kolejek.

Książki przekazane przez czytelnika zostają poddane kwarantannie tj. zostaną wyłączone z obiegu na okres 10 dni.

Zachęcamy do korzystania z katalogu on-line biblioteki.

Do odwołania nieczynne będą czytelnie internetowe w bibliotece.

Do odwołania możliwe będzie tylko wypożyczanie i zwrot książek oraz czasopism. Biblioteka nie będzie świadczyć innych usług.

Prosimy też o zachowanie bezpiecznych odległości od siebie w kolejce

Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ zachowanie zasad bezpieczeństwa jest najważniejsze.

Dla nas też jest to zupełnie nowa sytuacja i mamy nadzieję, że zechcą nam Państwo w niej pomóc.

Dyrektor Biblioteki

[-] Maria Strózik