Noc Bibliotek 2017 - zapraszamy

Submitted by redaktor on pon., 05/22/2017 - 11:44

Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie zaprasza na Noc Bibliotek ph. "Czytanie porusza"  3 czerwca 2017 w godzinach od 18.00 do 22.00. To już III krajowa edycja, a nasza II promująca biblioteki i czytelnictwo.
W programie:
- powitanie zgromadzonych gości;
- rozstrzygnięcie konkursu "Najaktywniejszy Czytelnik Roku 2016/2017;
- rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego pt. "Gmina Wróblew w obiektywie - Cztery Pory Roku"
- spotkanie autorskie z poetką i tancerką Ewą Bednarczyk dla dzieci i dorosłych:
recytacja wierszy
opowieści o Australii połączone z pokazem zdjęć,
pokaz tańców: flamenco, cygańskiego i arabskiego w wykonaniu p. Elżbiety Bednarczyk,
gimnastyka taneczna na bazie brzucha - prezentacja.
- zabawy dla dzieci m.in.
kalambury, szukanie skarbów, fotościanka, czytanie bajeczek, czytanie książek z latarką, drobne upominki i coś słodkiego dla uczestników imprezy.
Będzie też możliwość zakupu tomiku wierszy pt. "Uśpione ogrody: wiersze i opowiadanie dla dzieci pt. "Kłótnia w tornistrze p. Elżbiety Bednarczyk.

Serdecznie zapraszam dyrektor Maria Strózik.