Na Sieradzkich Szlakach - artykuł

Submitted by redaktor on śr., 05/11/2022 - 15:12

Bardzo miło Nam poinformować, że w najnowszym numerze kwartalnika Na Sieradzkich Szlakach, pojawił się artykuł P. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie - Joanny Kozicy pt. "Spotkanie w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie z okazji Narodowego Święta Niepodległości".

W kwartalniku zamieszczono również prace laureatów konkursu literackiego pt. "Opowiem Wam o moich korzeniach...", zorganizowanego przez naszą Bibliotekę. Są to opowiadania:

"Szosa opisana dramatem" autorstwa Leny Kazimierskiej (I miejsce) oraz "Wróg czy przyjaciel" napisane przez Magdalenę Kozicę (II miejsce).

Wszystkie konkursowe opowiadania zostały opracowane i wydane w Zbiorze opowiadań konkursowych "Opowiem Wam o moich korzeniach...".

na sieradzkich slakach

zbiór opowiadań