Dni Gminy Wróblew 2019

Submitted by redaktor on śr., 07/17/2019 - 14:42
Dni Gminy Wróblew

Obchody DNI GMINY WRÓBLEW, w tym roku przypadły na 6 i 7 lipca

Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie przygotowała stoisko promujące działalność Biblioteki oraz Gminy Wróblew. Rozdawaliśmy gadżety z logo naszej Gminy. Zorganizowaliśmy Kiermasz książki dla dorosłych i dzieci, a dochody z loterii przeznaczyliśmy na cele statutowe, czyli zakup nowości, po które serdecznie zapraszamy do Biblioteki naszych wiernych czytelników.

Na stoisku Biblioteki świetnie bawili się najmłodsi. Dzieci mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych i spróbować swych umiejętności w malowaniu piaskiem. Dodatkowo najmłodsi uczestnicy zabawy mogli sfotografować się w przygotowanej makiecie Myszki Miki.

Organizatorzy imprezy zapewnili uczestnikom tegorocznych Dni Gminy Wróblew mnóstwo atrakcji. Wystąpili podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury. Odbyły się liczne koncerty zarówno naszych gminnych zespołów, jak i zaproszonych gości. Wystąpiły m.in. zespoły „Oto My”, „Spontan”, „Ley La”, „Power Play” oraz gwiazda wieczoru zespół „Dżem”. Nie zabrakło również wesołego miasteczka i stoisk gastronomicznych.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska i zapraszamy Państwa do wzięcia czynnego udziału w tych ważnych dla nas Dniach już za rok :)