Dzień Kobiet z Biblioteką:)

Submitted by redaktor on wt., 03/15/2022 - 13:08

W dniu 14 marca 2022r. w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie odbyło się spotkanie pod hasłem "Dzień Kobiet z Biblioteką".

Podczas imprezy dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze nowości książkowe.

Każda z naszych Czytelniczek, która w dniach 7-11 marca wypożyczyła przynajmniej jedną książkę mogła wziąć udział w losowaniu nagród, które odbyło się podczas naszego spotkania. Każda z Pań otrzymała upominek. Były to m.in. karnety do gabinetu kosmetycznego, bukiety kwiatów oraz książki.

Dziękujemy Pani Kamili Meloch z Gabinetu Kosmetycznego "Camelia"  oraz Pani Annie Kurzawie z Kwiaciarni "Świat kwiatów" za ufundowanie części nagród.

Główną atrakcją spotkania był pokaz makijażu dziennego i wieczorowego w wykonaniu Pani Kamili Meloch.

Panie mogły również skorzystać z bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni.

Na koniec była kawa, herbata i pyszne ciasto.

Dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczne przybycie i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania:)