Niezwykłość Indii - relacja

Submitted by redaktor on czw., 01/25/2018 - 12:03

23 stycznia 2018 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie  odbyło się spotkanie z cyklu "Godzina w dobrym towarzystwie". Było to trzecie z kolei wydarzenie kulturalne.W pierwszym dla przypomnienia Pan Piotr Marczak opowiadał o swoich podróżach po Ziemi Świętej, drugie po Chinach, a obecne było opowieścią o Indiach. Jak zwykle w sposób ciekawy i imponujący słuchacze dowiedzieli się o kulturze, zwyczajach, religii i obyczajach mieszkańców tego egzotycznego kraju. Panu Piotrowi towarzyszył  Pan Andrzej, który zajmował się oprawą filmową spotkania. Biblioteka przygotowała wystawę zdjęć map i zabytków Indii oraz wystawę książek.

Przy indyjskiej herbacie i ciastku wszyscy uczestnicy spotkania spędzili czas w przemiłej i radosnej atmosferze..