WIOSENNE NOWOŚCI!

Submitted by redaktor on czw., 03/28/2024 - 13:11

Z okazji wiosny i zbliżającej się Wielkanocy na półkach Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie pojawiły się nowości! Obyczajówki, kryminały czy następne części ulubionych serii czekają na wypożyczenie! Mamy również coś dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów oraz matur:) Serdecznie zapraszamy!

Udział młodzieży w sesji - projekt „Laboratorium pomysłów”

Submitted by redaktor on pt., 03/22/2024 - 13:44

W dniu 22 marca 2024 r. młodzież realizująca projekt pt. „Laboratorium pomysłów” w ramach „Równać Szanse”, wzięła udział w sesji Rady Gminy Wróblew. Dziękujemy Wójtowi Gminy Wróblew, Panu Tomaszowi Woźniakowi za możliwość zaprezentowania dotychczasowych działań oraz realizowanego projektu.

Warsztaty muzyczne - projekt „Laboratorium pomysłów”.

Submitted by redaktor on pt., 03/15/2024 - 10:44

Grupa młodzieży z „Laboratorium pomysłów” - projektu realizowanego w ramach „Równać Szanse”, rozpoczęła warsztaty muzyczne pod okiem instruktora z Gminnego Ośrodka Kultury we Wróblewie. Młodzi przygotowują się, aby zaprezentować swój występ podczas Wielkiego Świętowania, które odbędzie się w czerwcu.

Stoły Wielkanocne w Kościerzynie

Submitted by redaktor on pt., 03/15/2024 - 08:56

14 marca 2024r. odbyła się wystawa stołów Wielkanocnych pod hasłem „Sernikowe fantazje” zorganizowana przez ŁODR zs. w Bratoszewicach Oddział w Kościerzynie. Gminę Wróblew reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich ze Słomkowa Mokrego. Podczas wystawy można było obejrzeć piękne dekoracje, a także skosztować potraw tradycyjnych dla świąt Wielkanocnych.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet!

Submitted by redaktor on wt., 03/12/2024 - 14:06

Warsztaty z komunikacji międzyludzkiej i umiejętności społecznych – projekt „Laboratorium pomysłów”.

Submitted by redaktor on pon., 02/19/2024 - 11:50

W naszej bibliotece w miniony piątek w ramach projektu „Laboratorium pomysłów” młodzież uczestniczyła w warsztatach z komunikacji międzyludzkiej i umiejętności społecznych poprowadzonych przez pana Mateusza Koniecznego „Manufaktura Przyszłości”. Projekt realizowany jest od stycznia do lipca 2024 przez młodzież w wieku 13-19 lat ramach „Równać Szanse”.

Nowości z okazji walentynek!

Submitted by redaktor on czw., 02/15/2024 - 09:05

Na półkach Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie pojawiły się pierwsze w tym roku nowości książkowe! Nowe pozycje od znanych i lubianych autorów, kontynuacje serii, literatura dla młodzieży, a nawet coś z miłością w tle z okazji walentynek. Serdecznie zapraszamy do wypożyczania! :)