Dzień pluszowego misia!

Submitted by redaktor on wt., 11/28/2023 - 14:36

W miniony poniedziałek w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie odbył się Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko prezentowało swojego ulubionego pluszaka oraz kolorowało misia w bibliotece. Bohaterem spotkania był Miś Uszatek, dzieci poznały jego przygody oraz przyjaciół.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Submitted by redaktor on pt., 11/10/2023 - 15:07

W dniu 9 listopada 2023 r. Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie zorganizowała obchody Narodowego Święta Niepodległości. 11 Listopada to data niezmiernie ważna dla każdego Polaka. To dzień odzyskania niepodległości. To dzień, w którym możemy jako Polacy podziękować wszystkim, którzy przelewali za nas krew, tracili zdrowie i życie.

NOWOŚCI KSIĄŻKOWE!

Submitted by redaktor on pt., 11/10/2023 - 14:02

Na półkach Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie pojawiły się książkowe nowości oraz kontynuacje lubianych serii! Literatura piękna, obyczajowa, kryminały czy literatura młodzieżowa, a nawet świąteczne pozycje.

Zapraszamy do wypożyczania!

Jesiennie spotkanie bibliotecznego klubu czytelniczego

Submitted by redaktor on śr., 10/25/2023 - 13:07

W dniu 23 października odbyło się jesienne spotkanie bibliotecznego klubu czytelniczego, podczas którego czytałyśmy ulubione wiersze o jesieni, a także skosztowałyśmy pieczonych gruszek z żurawiną i orzechami. Gościem specjalnym spotkania była Dorota Stencel autorka tomików „Krople rosy” i „Jesienne liście”.