Nowości w sierpniu

Dodane przez redaktor - wt., 08/06/2019 - 15:05

Serdecznie zapraszamy miłośników dobrej literatury do Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie. Zakupiono wiele nowości wydawniczych dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Każdy czytelnik wśród tych książek znajdzie coś dla siebie:)

Nowości w czerwcu

Dodane przez redaktor - pon., 06/24/2019 - 12:23

W miesiącu czerwcu zakupiono mnóstwo ciekawych książek dla dorosłych, młodzieży i najmłodszych o tematyce: historycznej, wojennej, przygodowej, obyczajowej, kryminalnej, sensacyjnej  itp.

Każdy z Czytelników znajdzie dla siebie ciekawą książkę na wakacje.

Serdecznie zapraszamy :)

Uczniowie klas IV a i IV b Szkoły Podstawowej w Słomkowie mokrym w Bibliotece

Dodane przez redaktor - pt., 05/24/2019 - 12:40

Dzisiaj naszą Bibliotekę odwiedzili uczniowie klas IV a i IV b Szkoły Podstawowej w Słomkowie Mokrym. Niektórzy z nich są już naszymi czytelnikami. W sumie placówkę odwiedziły 32 osoby.

Poznali księgozbiór. Niektórzy z nich czytali książeczki, większość natomiast zainteresowała się grami planszowymi.

Dziękujemy za miłe odwiedziny i zapraszamy znowu :)