Spotkanie Klubu Seniora w Bibliotece

Submitted by redaktor on sob., 09/25/2021 - 10:04

24 września 2021 roku odbyło się spotkanie Klubu Seniora w Bibliotece pod hasłem "Szczepimy się".

Zgromadzeni goście zostali przywitani przez Wójta Gminy Wróblew Tomasza Woźniaka oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie Joannę Kozica. Następnie swe talenty wokalne i  taneczne zaprezentowali wychowankowie Gminnego Ośrodka Kultury we Wróblewie. Seniorzy mogli wysłuchać prelekcji Pani dr Magdaleny Jackowskiej na temat profilaktyki szczepień, która cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania zebranych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zaszczepienia się szczepionką Pfizer.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zgromadzonym i zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie na kolejne imprezy:

• Noc Bibliotek - 1 października 2021 r., godz.16.00
  • Wystawa "Pionierzy Niepodległej" i rozstrzygnięcie konkursu literackiego "Opowiem Wam o moich korzeniach..." - 10 listopada 2021 r., godz.15.00.

ZAPRASZAMY:)