Wakacje z Biblioteką - spotkanie ze STRAŻAKAMI

Submitted by redaktor on śr., 08/10/2022 - 09:01

Kolejny dzień wakacyjnych zajęć z Biblioteką za nami. Dziś dzieci mogły spotkać się ze STRAŻAKAMI z OSP Wróblew. Dziękujemy Panu Włodzimierzowi Piaseckiemu oraz Panu Tomaszowi Wilczyńskiemu, za przeprowadzenie bardzo interesujących i pouczających zajęć z zakresu edukacji przeciwpożarowej. Dodatkowo dzieci mogły zapoznać się z wyposażeniem samochodu uczestniczącego w akcjach gaśniczych, usiąść za kierownicą, przymierzyć mundur oraz na zakończenie sprawdzić się w roli strażaka.

Bardzo dziękujemy strażakom za poświęcony nam czas oraz zapoznanie z tak wieloma potrzebnymi w życiu codziennym informacjami. Być może właśnie to spotkanie spowoduje iż nasi najmłodsi czytelnicy już dziś zdecydują o swoich planach na życie dorosłe i -racy w zawodzie strażaka.