Tydzień ferii w Bibliotece za nami...

Submitted by admin on pt., 02/03/2012 - 09:50

Tydzień ferii w Gminnej Bibliotece Publicznej i Gminnym Ośrodku Kultury we Wróblewie za nami.
Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 –14.00 odwiedzające nas dzieci czynnie uczestniczyły w zajęciach plastyczno-muzycznych i komputerowych. Największą satysfakcję dawało im lepienie z plasteliny, malowanie, robienie zdjęć w plenerze, gry komputerowe i planszowe oraz granie na trąbce.

Przed nami ostatni tydzień ferii.

Zatem zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do twórczego działania. Każdy z Was pod okiem plastyczki Pauliny Stępkowskiej z kawałka papieru może wyczarować coś pięknego i niepowtarzalnego.

UWAGA!
W nadchodzącym tygodniu będzie malowanie farbami akrylowymi na swoich podkoszulkach! Każdy będzie mógł mieć swój oryginalny i niepowtarzalny wzór.

Kto lubi tańczyć, wystarczy do nas przyjść!

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w niezwykle interesujących zajęciach. Jesteśmy bardzo elastyczni, nie trzymamy się ścisłego harmonogramu. Ważne jest dla nas byście pożytecznie i miło spędzili z nami czas.