Noc Bibliotek 2023

Submitted by redaktor on pt., 10/13/2023 - 13:33
Za nami Noc Bibliotek. W tym roku odbyła się pod hasłem "Absurd nie czytać". Ta niestandardowa coroczna akcja ma za zadanie promować zarówno czytelnictwo, jak i same biblioteki.
W swych progach Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie gościła Bractwo Rycerskie Ziemi Sieradzkiej, którego przedstawicielami byli Pan Michał Szymański oraz Pani Wiktora Wolak. Warsztaty jesienne oraz zabawy taneczne poprowadziła Pani Paulina Grzelak ze Stowarzyszenia Carpe Diem po Charłupsku, animatorka z Zaczarowany Zakątek. Po zmroku odbyło się poszukiwanie skarbów w bibliotece.
Ten wieczór był wyjątkowy, pełen emocji, wspólnej zabawy i mnóstwa uśmiechów. Dziękujemy za super frekwencję, do zobaczenia za rok!!!😀🙃