Nagroda Powiatu dla działaczy kultury 2017

Dodane przez redaktor - pon., 11/27/2017 - 08:58

Powiatowa nagroda w dziedzinie kultury 2017

24 listopada 2017 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st.
w Sieradzu odbyła się uroczystość wręczania dorocznych nagród za dorobek
w dziedzinie kultury i i jej rozpowszechniania. Rozpoczął je koncert muzyki filmowej w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli PSM.

W imieniu Zarządu Powiatu nagrody pieniężne za wręczyli:  starosta Mariusz Bądzior i wicestarosta Marek Kanicki.

W spotkaniu Gminę Wróblew reprezentowali Tomasz Woźniak, Wójt Gminy Wróblew, Michał Wzgarda, członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego, Maria Strózik, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie.

Całość poprowadziła Elżbieta Cieślak, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Sieradzu. Nagrodę z naszej Gminy za całokształt pracy otrzymała ANNA BURDELAK, bibliotekarka. Od 32 lat pracuje w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie. Inicjatorka wielu wydarzeń bibliotecznych, mających na celu promocję książki i czytelnictwa w regionie i powiecie sieradzkim. Zaangażowana w tworzenie organizowanych przez bibliotekę przedstawień kulturalnych w Konfrontacjach Kulturalnych Powiatu Sieradzkiego. Nagroda w wysokości 2 tys. zł za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz kultury, jej upowszechniania, promocji i ochrony, a także wzbogacania oferty kulturalnej powiatu sieradzkiego. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.