DNI GMINY WRÓBLEW

Submitted by admin on pt., 07/06/2012 - 13:37

Obchody DNI GMINY WRÓBLEW, w tym roku przypadają na 7 i 8 lipca

Biblioteka zaprasza na nasze stoisko z wystawą promującą działalność naszej Gminy w dziedzinie sportu, starej fotografii, zabytków, itp. Udostępniać będziemy także gadżety z logo naszej Gminy jak notatniki, reklamówki, długopisy, foldery.

Dla dzieci plastyczka Paulina Stępkowska i Aleksandra Ficner przygotowały atrakcje - artystyczne malowanie twarzy, wymyślne fryzury. Jesteśmy otwarte też na nowe propozycje naszych małych uczestników :)

Jak zapewniają organizatorzy, dla wszystkich dzieci będzie mnóstwo atrakcji, nie zabraknie karuzeli, dmuchanych zjeżdżalni i skoczni.

W niedzielę nastąpi wręczenie nagród finalistom w cyklicznym konkursie bibliotecznym
"NAJAKTYWNIEJSZY CZYTELNIK ROKU 2011/2012"
.
Nagrody książkowe i dyplomy laureatom wręczy
Wójt Gminy Wróblew - TOMASZ WOŹNIAK.

Na państwa czeka wiele atrakcji:

W związku z tym nic innrego mi nie pozostało, jak serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia czynnego udziału w tych ważnych dla nas Dniach :)

Organizatorem Dni Gminy Wróblew jest Komitet Organizacyjny Gminy Wróblew.