Biblioteka na Dniach Gminy Wróblew 2017

Submitted by redaktor on śr., 07/05/2017 - 10:44

Biblioteka uczestniczyła  w obchodach Dni Gminy Wróblew. Na naszym stoisku można było wylosować książkę na Loterii fantowej, każdy los wygrywał. Ania Klimczak ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych z "Pasją" malowała dzieciom twarze, za co serdecznie dziękujemy. Dużym zainteresowaniem cieszył się stolik dla dzieci z rysunkami, kartkami do malowania. Była też fotościanka z Myszką Miki, gdzie dzieci chętnie się fotografowały. Na naszym stoisku uczestnicy imprezy wypełniali anonimową ankietę, która dotyczyła wyboru gwiazdy wieczoru i gwiazdy disco polo na 2018 r.

Można było u nas nabyć gadżety promujące Gminę Wróblew, jak kolorowe balony, smycze reklamowe, długopisy z logo gminy Wróblew.

Nasze stoisko cały czas było oblegane głównie przez dzieci. Uśmiechnięte buźki świadczyły o dobrym nastroju i zabawie.