Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie

Godziny pracy biblioteki

Zasady korzystania z zasobów

Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie

1. Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie jest otwarta dla czytelników w zakresie:

• wypożyczalnia dla wszystkich czytelników z dostępem do księgozbioru,
  • wypożyczalnia międzybiblioteczna Academica,
  • kawiarenka internetowa,
  • usługi ksero i drukowania.

2. Zachęcamy do korzystania ze zbiorów bibliotecznych on-line: POLONA

3. Kontakt z Biblioteką:

• strona internetowa: www.gbp-wroblew.pl
  • e-mail: bp.wroblew@pbp.sieradz.pl
  • tel.: 43 828 66 01

acade

WIOSENNE NOWOŚCI!

Dodano:2024-03-28

Z okazji wiosny i zbliżającej się Wielkanocy na półkach Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie pojawiły się nowości! Obyczajówki, kryminały czy następne części ulubionych serii czekają na wypożyczenie!

Udział młodzieży w sesji - projekt „Laboratorium pomysłów”

Dodano:2024-03-22

W dniu 22 marca 2024 r. młodzież realizująca projekt pt. „Laboratorium pomysłów” w ramach „Równać Szanse”, wzięła udział w sesji Rady Gminy Wróblew.

Warsztaty muzyczne - projekt „Laboratorium pomysłów”.

Dodano:2024-03-15

Grupa młodzieży z „Laboratorium pomysłów” - projektu realizowanego w ramach „Równać Szanse”, rozpoczęła warsztaty muzyczne pod okiem instruk

Stoły Wielkanocne w Kościerzynie

Dodano:2024-03-15

14 marca 2024r. odbyła się wystawa stołów Wielkanocnych pod hasłem „Sernikowe fantazje” zorganizowana przez ŁODR zs. w Bratoszewicach Oddział w Kościerzynie. Gminę Wróblew reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich ze Słomkowa Mokrego.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet!

Dodano:2024-03-12

11 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie „O zdrowiu i urodzie śpiewająco”. Zebrani goście wysłuchali minirecitalu w wykonaniu Pana Dariusza Pietrzykowskiego.

Spotkanie w bibliotece!

Dodano:2024-02-21

Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie informuje o spotkaniu "O zdrowiu i urodzie śpiewająco", które odbędzie się 11 marca 2024r. o 15:30 w bibliotece. Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy!

KONKURS PLASTYCZNY „PISANKA WIELKANOCNA”

Dodano:2024-02-21

Gminna Biblioteka Publiczna we Wróblewie ogłasza konkurs na Pisankę Wielkanocną! Mamy nadzieję, że wykonanie pisanek przyniesie dzieciom oraz młodzieży wiele radości:) Zachęcamy do udziału, szczegóły w regulaminie.

Warsztaty z komunikacji międzyludzkiej i umiejętności społecznych – projekt „Laboratorium pomysłów”.

Dodano:2024-02-19

W naszej bibliotece w miniony piątek w ramach projektu „Laboratorium pomysłów” młodzież uczestniczyła w warsztatach z komunikacji międzyludzkiej i umiejętności społecznych poprowadzonych przez pana Mateusza Koniecznego „Manufaktura Przyszłości”.

Nowości z okazji walentynek!

Dodano:2024-02-15

Na półkach Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie pojawiły się pierwsze w tym roku nowości książkowe! Nowe pozycje od znanych i lubianych autorów, kontynuacje serii, literatura dla młodzieży, a nawet coś z miłością w tle z okazji walentynek.

Ostatni dzień ferii zimowych i rozstrzygnięcie konkursu "Najaktywniejszy czytelnik roku 2023"

Dodano:2024-02-09

Ostatni dzień ferii zimowych dostarczył bibliotekę pełną dzieci! Taneczne zabawy dla dzieci poprowadzili animatorzy ze Stowarzyszenia Carpę Diem po Chałupsku.

Ostatnio w Galerii Zdjęć